Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Да се смени ли логото на форума?

Go down 
+3
yvor_bmw
43r3p40
Admin
7 posters

Харесва ли ви логото на форума?
Да! Трябва да остане
Да се смени ли логото на форума? I_vote_lcap40%Да се смени ли логото на форума? I_vote_rcap
 40% [ 4 ]
Не! Много е широко и трябва да се смени!
Да се смени ли логото на форума? I_vote_lcap60%Да се смени ли логото на форума? I_vote_rcap
 60% [ 6 ]
Друго
Да се смени ли логото на форума? I_vote_lcap0%Да се смени ли логото на форума? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 10
 
Poll closed

АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 49
Join date : 30.09.2009
Age : 31
Местожителство : Pernik

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyСъб Ное 07, 2009 5:04 pm

Гласувайте в тази анкета за това дали да се смени логото на форума или не!
Върнете се в началото Go down
https://needforspeed.bulgarianforum.net
43r3p40
Admin
43r3p40


Брой мнения : 46
Join date : 05.11.2009
Age : 28
Местожителство : Pernik, Обединеното наркоманство

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyСъб Ное 07, 2009 5:09 pm

Според мен е прекалено голямо, 1216 пиксела като нормален баузър върви към 1000 пиксела 🐷
Според мен ако се намали логото до към 1016 ще стане много по-добре...
Върнете се в началото Go down
http://www.Cs-UnReal.ucoz.com
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 49
Join date : 30.09.2009
Age : 31
Местожителство : Pernik

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyСъб Ное 07, 2009 5:17 pm

Ще видим! Нека повече хора гласуват за да се определи по-точно!
Върнете се в началото Go down
https://needforspeed.bulgarianforum.net
yvor_bmw
Admin
yvor_bmw


Брой мнения : 36
Join date : 31.10.2009
Местожителство : Перник

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyСъб Ное 07, 2009 9:57 pm

АЗ съм за това лого защото, ако размера е по малко не се центрова и минава в ляво!

ГЛУПАВО Е ДА МЕ ПОПРАВЯТЕ ЗА ЕДНОТО С ТИ НЕ ПИШЕШЕ ПО ТЕМАТА ЗАТОВА МНЕНИЕТО ТИ БЕШЕ ИЗТРИТО, А ОТНОСНО denchote ПРЕДПОЛАГАМ, ЧЕ СЕ Е ПОЛУЧИЛА НЯКАКВА ГРЕШКА!!!


Последната промяна е направена от yvor_bmw на Пон Ное 09, 2009 7:39 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
MkA1

MkA1


Брой мнения : 13
Join date : 07.11.2009

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyСъб Ное 07, 2009 10:25 pm

Мнението е за Тема: "Предложения"

Нарушено е правило 8:

8. В коментарите във форума може да се дискутира единствено и само дадената тема. Всички други коментари ще бъдат изтривани от екипа на сайта!

Изтрито от: Admin
Върнете се в началото Go down
denchote
Moderator
denchote


Брой мнения : 19
Join date : 31.10.2009
Местожителство : Pernik

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyНед Ное 08, 2009 12:06 am

Много си е добре логото , пък и нали Явката го е правил и знае! :!:
Върнете се в началото Go down
NFSMANIQ

NFSMANIQ


Брой мнения : 10
Join date : 08.11.2009

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyНед Ное 08, 2009 4:52 am

аз лично съм страшен манияк на тази тема и искам да се задържа в форума но това лого :lol!: аз съм с доста странен интернет и съм примлижил малко от нормалното но и като намаля немога да побера форума :afro:
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 49
Join date : 30.09.2009
Age : 31
Местожителство : Pernik

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyНед Ное 08, 2009 5:01 am

MkA1 написа:

Мен ме поправяте а него?

Човека е изказал мнение за логото, за каквото е и темата на анкетата. Няма за какво да го поправям! А ако говориш за това че е написал "Ас", а не "Аз" - тук не сме учители по български език, за да го поправям за това!
Върнете се в началото Go down
https://needforspeed.bulgarianforum.net
MkA1

MkA1


Брой мнения : 13
Join date : 07.11.2009

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyНед Ное 08, 2009 5:15 am

"5. Навсякъде във форума се пише ЗАДЪЛЖИТЕЛНО на кирилица (и по възможност грамотно - все пак всички сте завършили 3-ти клас!). Да не се изпозлват цифрите "6" и "4" вместо буквите "ш" и "ч". Всички коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани, а съответният потребител ще получи предупреждение"
Това е съобщение което получих от denchote
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 49
Join date : 30.09.2009
Age : 31
Местожителство : Pernik

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyНед Ное 08, 2009 1:41 pm

MkA1 написа:
"5. Навсякъде във форума се пише ЗАДЪЛЖИТЕЛНО на кирилица (и по възможност грамотно - все пак всички сте завършили 3-ти клас!). Да не се изпозлват цифрите "6" и "4" вместо буквите "ш" и "ч". Всички коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани, а съответният потребител ще получи предупреждение"
Това е съобщение което получих от denchote

Момче защо продължаваш да спориш? Ако продължаваш да ми говориш за правилата прочети това:
2. Забраняват се всякакви обиди и спорове с администратори и модератори
12. Администраторите на сайта си запазват правото да изтриват теми и постове във форума по всяко време, без предупреждение и без обяснения!

Не отричам че yvor_bmw не направил правописна грешка но не мисля и само за това да му изтривам или променям мнението. Най-вече защото то е по въпроса на темата.
Не знам защо denchote ти е изпратил онова съобщение, твоят пост беше написан на кирилица и грамотно. Но не беше по-темата и за това аз го редактирах.
Дай да не влизаме в пререкания още от началото.
Тази тема почна да се превръща в offtopic скоро ако продължавате ще и бодна ключа и в кофата. И тези на които толкова много не им харесва логото няма да постигнат мисията си!
Върнете се в началото Go down
https://needforspeed.bulgarianforum.net
43r3p40
Admin
43r3p40


Брой мнения : 46
Join date : 05.11.2009
Age : 28
Местожителство : Pernik, Обединеното наркоманство

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyНед Ное 08, 2009 3:21 pm

За съжаление ако не се смени хеадера няма да мога да работя в форума, защото ако го отдалеча колкото трябва немога да чета посмъртно!

Аз предлагам това лого:
Да се смени ли логото на форума? 2nrolet
Върнете се в началото Go down
http://www.Cs-UnReal.ucoz.com
LoWeR

LoWeR


Брой мнения : 7
Join date : 08.11.2009

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyНед Ное 08, 2009 3:34 pm

логото на черепчето повече ми харесва, онова е със страшна резолюция
Върнете се в началото Go down
43r3p40
Admin
43r3p40


Брой мнения : 46
Join date : 05.11.2009
Age : 28
Местожителство : Pernik, Обединеното наркоманство

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyНед Ное 08, 2009 3:45 pm

Не ми се вярва да се запази това лого защото е правено за 3 минути с Paint защото в момента нямам фотошоп на компютъра защото го преинсталирах. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.Cs-UnReal.ucoz.com
denchote
Moderator
denchote


Брой мнения : 19
Join date : 31.10.2009
Местожителство : Pernik

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Нарушено правило:8   Да се смени ли логото на форума? EmptyНед Ное 08, 2009 3:45 pm

8. В коментарите във форума може да се дискутира единствено и само дадената тема. Всички други коментари ще бъдат изтривани от екипа на сайта!
Върнете се в началото Go down
43r3p40
Admin
43r3p40


Брой мнения : 46
Join date : 05.11.2009
Age : 28
Местожителство : Pernik, Обединеното наркоманство

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyНед Ное 08, 2009 3:52 pm

ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО!
Анкети
Дискутиране на всякакви теми свързани с развитието и визията на форума

Тук не само се пише за отговора ти от темата а и дискутиране по темата и предмета на темата!
Върнете се в началото Go down
http://www.Cs-UnReal.ucoz.com
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 49
Join date : 30.09.2009
Age : 31
Местожителство : Pernik

Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? EmptyНед Ное 08, 2009 4:28 pm

Хора, ще ви обясня нещо на всички останали освен на 43r3p40 щото на него сам му го казвал Very Happy
Моя монитор е плазма 19 (или 21' не сам сиг.) и е яко голем. Това лого пасва идеално на широчина. А ако се направи по малко както каза yvor_bmw в един от миналите постове
yvor_bmw написа:
Ас съм за това лого защото, ако размера е по малко не се центрова и минава в ляво!
А ако с тая широчина на логото се направи по малко на височина ще изглежда много тъпо и смачкано.
=> Няма да бъде сменено поради горните причини. Това е края на тази тема! Благодаря на всички които исказаха мнение.

Преместено в "Архив" от: Admin
Върнете се в началото Go down
https://needforspeed.bulgarianforum.net
Sponsored content





Да се смени ли логото на форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се смени ли логото на форума?   Да се смени ли логото на форума? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Да се смени ли логото на форума?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Да запазим форума чист и подреден! :: Архив-
Идете на: